Dzisiaj jest: 3.4.2020, imieniny: Pankracego, Renaty, Ryszarda

Szkolenia z prowadzenia działalności dla kobiet

Dodano: rok temu Czytane: 458 Autor:

Miło na poinformować iż do 24 marca 2019 można składać wnioski o udział w projekcie. Osoby uczestniczące w realizacji projektu otrzymają kompleksową wiedzę z zakresu prowadzenia działalności.

Szkolenia z prowadzenia działalności dla kobiet

Jeśli zatem planujesz utworzyć własną firmę to szkolenie jest dla Ciebie. Poznasz formy prawne, zasady opodatkowania, kiedy należy naliczać podatek VAt oraz wiele innych - ważnych z perspektywy prowadzenia firmy zagadnień.

Szczegółowy program szkolenia

  • Fundusze Europejskie dla kobiet – dowiesz się jak skorzystać z dofinansowania, kryteria dostępu, formy wsparcia, najważniejsze pojęcia.
  • Wsparcie dla kobiet z Funduszy Europejskich –zostaną omówione możliwości samozatrudnienia oraz podnoszenia kompetencji i kwalifikacji zawodowych. Uczestniczki spotkania dowiedzą się jak skorzystać z bezpłatnych kursów językowych, komputerowych, doskonalących umiejętności zawodowe oraz studia podyplomowe. Specjaliści ds. Funduszy Europejskich poinformują o bezpłatnych miejscach w żłobkach i przedszkolach.
  • Bądź ostrożna przy podejmowaniu zatrudnienia. Przestępstwa związane z handlem ludźmi– Komenda Miejska Policji w Słupsku przedstawi jakie zagrożenia czyhają na osoby podejmujące pracę zagranicą oraz sposoby jak unikać niebezpiecznych sytuacji.
  • Prawa i obowiązki pracownika – W ramach wystąpienia przedstawiciel Państwowej Inspekcji Pracy Oddział w Słupsku omówi podstawowe formy zatrudnienia, rodzaje umów o pracę
  • Źródła informacji o Funduszach Europejskich – Odpowiadamy na pytania i pomożemy dobrać odpowiednie wsparcie.

Organizator spotkania

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Słupsku

ul. Portowa 13B 76-200, Słupsk

tel.: 59 714 18 44, 59 714 18 45

e-mail slupsk.pife@pomorskie.eu

Źródło: http://www.funduszeeuropejskie.gov.pl/
Polecane