O firmie

Prowadzona przez mnie firma stanowi odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie profesjonalnej pomocy w rozwiązywaniu konfliktów. Sytuacje, w których różnica zdań oraz celów działania coraz częściej pojawia się w relacji między ludźmi lub instytucjami. Na temperaturę sporu oddziałują również emocje i osobiste zaangażowanie stron. Rozwiązanie sporu z różnych względów bardzo często trafia do sądu. To tylko powoduje napływ nowych negatywnych emocji i pogłębienie różnicy zdań, konflikt utrwala się. Oczekiwani na sprawę, proces i ostatecznie wyrok to strata kilkunastu miesięcy. A w przypadku spraw gospodarczych to duże straty.

Moja firma odpowiada na takie potrzeby - szybkie i skuteczne mediacje. Łódź jest miastem, w którym oczekiwanie na sprawę w sądzie może wynieść wedle ostatnich danych GUS od 3 do nawet 9 miesięcy. Sam proces może trwać kilka lat. Jako mediator mogę znacząco skrócić ten czas i w ciągu kilku tygodni doprowadzić do satysfakcjonującego pojednania.

Jako mediator proponuję mieszkańcom Łodzi:

  • mediacje szkolne i rówieśnicze
  • mediacje gospodarcze
  • mediacje rodzinne
  • mediacje cywilne

Jeśli Państwa sytuacja od dłuższego czasu wymaga pomocy w zakresie oferowanych usług proszę o kontakt. Dzwoniąc na wskazany numer telefonu uzyskacie Państwo wyczerpującą informację. Zachęcam również do odwiedzenia mojej strony internetowej, na której znajdziecie Państwo wniosek o przeprowadzenie mediacji.