O firmie

Prowadzona przez mnie firma stanowi dla mieszkańców Łodzi idealną ofertę na profesjonalne treningi. Jako trener personalny świadczę swoje usługi od blisko 15 lat. W tym czasie pomogłem wielu Łodzianom zadbać o sylwetkę kondycję oraz poprawić ogólną sprawność fizyczną.

Moje treningi poprzedzone są wnikliwym wywiadem. Dzięki temu dokładnie wiem jakie możliwości mają osoby przystępujące do ćwiczeń i jakie mają oczekiwania oraz cele. Jest to bardzo pomocne w zrozumieniu potrzeb moich klientów. Szczera rozmowa odsłania oczekiwania, pozwala zorientować się jaki rodzaj treningu oraz diety należy zaproponować moim podopiecznym.

Na przestrzeni wielu lat mojej działalności zorganizowałem wiele imprez sportowych, grupowych treningów cross-fit itp. Wiele z tych imprez prowadziłem jako trener. Łódź jest miastem, w którym działa wiele klubów fitness do dyspozycji mamy wiele obiektów sportowych. Istnieje możliwość zorganizowania treningów plenerowych np. w parku Na Zdrowiu są do dyspozycji siłownie oraz biernie gdzie można pracować nad wytrzymałością oraz kondycją.

Na co dzień zajęcia prowadzę w klubie fitness na ulicy Sienkiewicza wygodny dojazd, zawsze wolne miejsca parkingowe, dietetyczny bufet.

Produkty

Jako trener personalny z wieloletnim doświadczeniem oferuję Państwu:

  • trening redukcyjny - odchudzanie, poprawa sylwetki,
  • trening wytrzymałościowy - lepsza kondycja,
  • konsultacje dietetyczne, suplementacja.

Zainteresowane osoby zachęcam do odwiedzenia mojej strony internetowej lub kontaktu telefonicznego