O firmie

Prowadzona z powodzeniem od wielu lat firma Auto Skup dała poznać się swoim kentom jako rzetelny i odpowiedzialny partner. Działając jako pośrednik skupujemy samochody osobowe w różnym stanie technicznym. Naszymi klientami są osoby, które chcą „pozbyć się” wysłużonych samochodów lub chcących szybko sprzedać swoje auto uzyskując gotówkę. Nasi klienci bardzo często noszą się z zamiarem kupna samochodu. Nadążające się okazje często rodzą dylemat co zrobić z używanych dotychczas samochodem. Nasza oferta kierowana jest właśnie do takich osób - skup aut za gotówkę. Toruń oraz okolice jest naszym obszarem działania. To właśnie w tym mieście naszą ofertę wybierają najczęściej mieszkańcy.

Jakie samochody skupujemy?

Skup samochodów w naszej firmie odbywa się w oparciu o wycenę rzeczoznawcy. Kupimy każdy samochód, nieżalenie od marki, przeznaczenia oraz stanu technicznego. Proces zakupu opiera się o uczciwą wycenę samochodu tak by obie strony umowy odniosły sukces. Zadowolenie klienta jest dla nas priorytetem.

Jakie formalności towarzyszą zakupowi?

Tak jak każdy zakup samochodu musi być przeprowadzona dokumentacja transakcji. Strony podpisują stosowną umowę a rozliczenie odbywa się gotówkowo lub przelewem. Sprzedający musi przedstawić dokumenty potwierdzające własność oferowanego samochodu. W przypadku skupu samochodów do utylizacji otrzymujecie Państwo stosowne dokumenty do Urzędu Komunikacji oraz ubezpieczyciela.

Zachęcamy wszystkich mieszkańców Torunia do zapoznania się z ofertę naszej firmy i owocnej współpracy.